Vodotesný vak Oxford Aqua T70 Roll Bag shop

Vodotesný vak Oxford Aqua T70 Roll Bag

Vodotesný vak Oxford Aqua T70 Roll Bag
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Vodné športy | Vodácke príslušenstvo | Vodácke vrecia
Dodávateľ:Oxford
Cena:83.3 €

Vodotesný vak Oxford Aqua T70 Roll Bag je robustný vak vyrobený z nepremokavého a ľahko udržiavateľného polyuretánu. Je ideálny pre cestovanie za nepriaznivých podmienok a počasia. Nepremokavosť je podporená rolovacím systémom uzatvárania, zatavenými švami a nepremokavými zipsami vreciek. Pre rýchly prístup k drobným veciam disponuje praktickým predným vreckom. Použité sťahovacie popruhy potom zabezpečia stabilnú polohu a osadenie batohu, napríklad pri jeho použití na motocykli. Ramenné popruhy a ďalšie pútka a úchopy sú zas vhodné pre ľahký prenos na chrbte alebo v ruke.Technický popis: vhodný pre cestovanie za nepriaznivých podmienok a počasia vodotesný rolovací uzatvárací vršok batohu vrecká s vodoodolnými zipsami zatavené švy sťahovacie popruhy (vhodné napríklad na upevnenie na motocykel - podvlečenie pod sedlom) 1x pútko, 1x bočné pútko a nastaviteľné polstrované ramenné popruhy reflexné prvky materiál: TPU polyuretán (ľahký, odolný proti vode a mechanickému opotrebovaniu, ľahko udržiavateľný a umývateľný) približné rozmery pri naplnenom vaku: d74 x š36 x v35cm objem: 70 l


 • Nepremokavý vak Aqua Marina Dry Bag Mini modrá
  Nepremokavý vak Aqua Marina Dry Bag Mini modrá

  Nepremokavý vak Aqua Marina Dry Bag Mini je veľmi praktický doplnok z ľahkého, ale odolného a pevného materiálu. Chráni pred vlhkosťou, poškodením aj znečistením a znižuje objem zbalených vecí. Premyslený skladací uzatvárací systém zaisťuje dokonalú vodotesnosť vaku a bezpečie jeho obsahu. Vyznačuje sa jednoduchou, minimalistickou konštrukciou. Nepremokavý vak Aqua Marina Dry Bag Mini ocenia najmä vodáci, ale hodí sa aj pre klasický camping alebo iné outdoorové..

  14.2 €
 • Nepremokavý vak s oknom a ventilom Yate Dry Bag 10l zelená
  Nepremokavý vak s oknom a ventilom Yate Dry Bag 10l zelená

  Nepremokavý vak s oknom a ventilom o veľkosti 10l je veľmi praktický doplnok z odolného a pevného materiálu. Vak chráni veci pred preniknutím vlhkosti, poškodením či ušpinením. Medzi hlavné prednosti patrí ventil, pomocou ktorého možno znížiť objem zbalených vecí na minimum. Pri stlačení ventilu uniká vzduch, objem sa tak zmenšuje, a vy tak šetríte miesto v batohu. Priehľadné okno umožňuje mať stály prehľad o zbalených veciach. Nepremokavý vak s oknom a..

  18.1 €
 • Kellys Tank 20 2l
  Kellys Tank 20 2l

  Vodný vak Kellys TANK 20 s objemom 2 l je vyrobený z odolného materiálu PEVA (polymér etylénu), ktorý je veľmi ľahký, pevný a zároveň pružný. Hadička s praktickým uzáverom Slide Lock umožňuje jednoduché používanie vaku a vďaka izolácii je chránená pred pretrhnutím či poškodením. Vodný vak Kellys TANK 20 je vhodný pre cyklistov aj iných športovcovTechnický popis: pevný, pružný a odolný materiál ochrana hadičky pred poškodením hadička s..

  13.8 €© 2018 www.nazlavy.sk/sport Športové vybavenie, športový tovar. Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb