Jesenný, zimný, či vianočný pobyt, výber je na Vás. Skvelý tip pre rodiny s deťmi.


cestovanie a pobyty;rodinne pobyty;pobyty na slovensku;vynimocne zazitky;vikendove pobyty

Cena: 75.00 EUR

46% ZĽAVA

Jesenný, zimný, či vianočný pobyt, výber je na Vás. Skvelý tip pre rodiny s deťmi. ZĽAVA >>


Ďalší zľavnený tovar ktorý by Vás mohol zaujímať:

Ponúkame luxusné ubytovanie priamo v aquaparku Gino Paradise Bešeňová od skvelých 129 € za 3-dňový pobyt, 179 € za 4-dňový pobyt, alebo 239 € za 5 dňový pobyt. Cena je pre 2 osoby. Pre našich hostí zľavy na vstupy -20%.

.. Info o zľave >>

Doprajte si relax v Tatrách s pobytom v príjemnom rodinnom penzióne Encián v Tatranskej Lomnici v pešom dosahu lanoviek (cca 200 m). Výber z viacerých kupónov už od 135 €!

.. Info o zľave >>

Skvelý relax na 3, či 4 noci v útulnom rodinnom penzióne Skitour**+ pod Lomnickým štítom.

.. Info o zľave >>

Pobyt pre dve osoby aj s raňajkami v Nízkych Tatrách v penzióne Troika teraz už od 59 €! Možnosť výberu kupónu podľa počtu dní a takisto aj kupóny pre 1 či 2 deti.

.. Info o zľave >>

Ubytovanie cez júnové, júlové a augustové víkendy priamo vo Vysokých Tatrách, v Starej Lesnej aj so vstupom do Aquacity Poprad a splavom Dunajca. Teraz za skvelú cenu už od 65 €.

.. Info o zľave >>

Máj lásky čas... Ubytovanie cez májové víkendy priamo vo Vysokých Tatrách, v Starej Lesnej aj so vstupom do Aquacity Poprad a splavom Dunajca. Teraz za skvelú cenu už 69 €.

.. Info o zľave >>

Ubytovanie v kompletne zariadenom apartmáne na 3 až 7 dní s kapacitou pre 4 - 5 osôb v blízkosti lyžiarskych stredísk a termálneho kúpania. Kupón platí až do 20.12.2017.

.. Info o zľave >>

Pobyt pre dve osoby aj s raňajkami v Nízkych Tatrách v penzióne Troika teraz už od 74 €! Možnosť výberu kupónu podľa počtu dní a takisto aj kupóny pre 1 či 2 deti.

.. Info o zľave >>

Útulné ubytovanie na 3 dni vo Vila House Family v Poprade aj s celodenným vstupom do Aquacity Poprad a s prípadnou 1 nocou GRÁTIS.

.. Info o zľave >>

Ubytovanie v kompletne zariadenom apartmáne na 3 až 7 dní s kapacitou pre 4 - 5 osôb v blízkosti lyžiarskych stredísk a termálneho kúpania. Kupón platí až do 29.03.2018.

.. Info o zľave >>
Nedela, 17.December 2017 najnovšie zľavy:

Bravčová panenka na BIO kokosovom oleji alebo grilovaný hermelín so zelerovými hranolkamiZľava >>
3.50 €
41.37% zľava

Zájazd do adventného Krakowa s návštevou vianočných trhov s odchodom z BA, TT, PN, TN, ZA teraz za skvelú cenu len 21,99 € na osobu.Zľava >>
21.99 €
60% zľava

Pobyt v soľnej jaskyni na boj proti chrípke a posilnenie imunityZľava >>
2.99 €
45.98% zľavaZľavnené produkty, akcie, kupóny: vybavenie domácnosti
Zľavnené produkty a zľavy: športové potreby