Najlepší

zľavový portál

Na dovolenku v novom aute od AVISu

19.90 €
65.28% zľava
Končí za 4 hodiny

Zažite pravé letné dobrodružstvo a vydajte sa do Autokempu Rudava, ktorý leží neďaleko obce Malé Leváre. Rekreačná oblasť Rudava si vás získa jazerom so štrkovými a pieskovými plážami, obkolesenými borovicovými lesmi. K tomu si len pribaľte plavky, rodinn

53 €
55% zľava
Končí za 4 hodiny

Šoférujete, stále niečo hľadáte a nedávate pozor na cestu – to určite pozná každý vodič automobilu. Vyvarujte sa týmto situáciám, kvôli ktorým sa nemôžete sústrediť na cestu a majte veci vždy uložené po ruke.

5.5 €
50% zľava
Končí za 4 hodiny

Lido Adriano a Taliansko pri mori s autobusovou dopravou. Rekondičné morské klíma a 7 nocí pre 1 osobu. Doprava z Čiech aj z Moravy. Prehrejte tela talianskym slnkom na plážach len 150 m od apartmánov!

107 €
Končí za 5 dniŠtvrtok, 28.Júl 2016 najnovších desať zliav:


Silikónový vak na spracovanie cesta bez ušpinenia pracovnej plochy len za 12,90 Eur vrátane poštovného

12.90 €
40% zľava
Končí za 4 hodiny

Kúzelné Provensálsko - 5 dňový zájazd s ubytovaním v hoteli, s návštevou pamiatok, Nice a kúpaním

153.00 €
39% zľava
Končí zajtra

Ponorte sa do tých najkrajších spomienok, ktoré vás zahrejú na tele aj duši. Napomôže vám k tomu jedinečná fleecová deka, ktorú si necháte potlačiť vlastnými fotografiami. Je už len na vás, či si zvolíte koláž, a či len jednu veľkú fotku.

27 €
42% zľava
Končí za 4 hodiny

SADA ORIGAMI papierov (60 kusov) z ktorých môžete zložiť 4 rôzne zvieratká v niekoľkých jednoduchých krokoch s predtlačenými ohyby!

3 €
63% zľava
Končí za 4 hodiny

Ak ešte nemáte u seba preventívnu obranu proti nečakaným vypätým situáciám, v ktorých sa cítite byť slabí, určite si zaobstarajte nenápadný paralyzér v podobe smartfónu. Vhodná a hlavne nenápadná obrana pred narušiteľmi vo vašej blízkosti by mala byť vašo

9.99 €
50% zľava
Končí za 4 hodiny

Keď sa už do práce sotva plazíte, je čas na poriadnu dovolenku, na ktorú vás láka luxusný hotel CE Plaza. Pripravené sú pre vás bohaté raňajky a večere podávané formou švédskych stolov a neobmedzený vstup do špičkového wellness centra s bazénom, perličkov

155 €
53% zľava
Končí za 4 hodiny

Chcete byť originálny v ozvláštňovaní vášho domova? Čo tak dať do dekorácií kúsok samého seba a vyskúšať trendové fotoplátno. Stačí si vybrať obľúbenú fotografiu, ktorú si necháte vytlačiť na kvalitné plátno, a hotový obraz umiestnite trebárs do obývačky.

6.2 €
67% zľava
Končí za 4 hodiny

Leto pre dvojice aj rodiny v top wellness oáze v Dudinciach s plnou penziou a procedúrami

139.00 €
31.34% zľava
Končí za 4 hodiny

Doprajte si parádnu letnú dovolenku na horách. Čaká tu na vás neobmedzený vstup do wellness centra a navyše dostanete zľavovú kartu Harrachov card a tiež zľavy na jedlo v reštaurácii, na masáže a do David športu.

103 €
52% zľava
Končí za 3 dni

Zájazd do Budapešti s návštevou Tropikária a prehliadkou mesta, teraz s 35% zľavou

18.90 €
35% zľava
Končí zajtra

Agregátor zliav - zoznam zliav na Slovensku

Agregátor zliav ktorý ponúka Zľavové portály a výhodné množstevné zľavy - rýchlo a pohodlne.

Doporučujeme:
Rychlé pôžičky auto
Súťaže auto
Inzercia auto
auto inzercia
Práca na Slovensku auto